Jdi na obsah Jdi na menu
 


vietcong + vietcong fist alpha

ovládání vietcong + vietcong fist alpha

w,s,a,d - pohyb dopředu, dozadu, doleva, doprava

f - braní    zbraní, munice, věcí.

g - odhazování    zbraní , munice, věcí.

t - chat všem

z - chat vašemu týmu

q,e - náklony do stran  (doleva, doprava)

x - dávání rozkazů

b - dalekohled

L - baterka

c - přepínání mezi jednotlivími výstřely a automatickýmy výstřely

; konzola (později řečeno na co to je)

tab - ukáží tabulku v ní jsou           >>>>>>>>>>>>>>>>>>>|                                                               

jméno zabití úmrtí body
david 34 53 1
oto 2 14 0

 

 

caps lock -  přeměňuje v normální chůzy a utíkání

shift - klečení a zvedání se z klečení

ctrl  (control) - lehnutí si na zem a zvednutí ze země

space  (mezerník) - skákání

home - otevíráni tabulky kde si můžete vybrat  kdo budete

např: vc radista pps41,      us voják M16 ,      us  ženista M1, a atd atd atd

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

zbraně

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ve hře najdeme zhruba 25 různých zbraní, které budou rozděleny mezi Američany a vietnamské bojovníky. Každá zbraň je velmi důkladně vymodelována a tvoří ji opravdu spousta polygonů, takže všechny vypadají fakticky parádně. Každá taktéž nabízí možnost střelby od boku nebo přes zaměřovače, přičemž k druhému modu střelby se váže prakticky nejzásadnější novinka - jedná se o vykukování zpoza překážek. Nejen že je to neuvěřitelně účinné, ale taktéž velice efektivní. Přestřelky se stávají s touto funkcí opravdovou libůstkou. Další zajímavostí je také zpracování detekce kolizí. Přiblížíte-li se k nějaké překážce příliš blízko, automaticky zvednete zbraň, což vám umožní přitisknout se blíže k ní a taktéž by to mělo zabránit prolínání textur.

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

HRADBA A VISTY

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Co je to HradBa?

HradBa je program, který na serveru najde a vyhodí cheatera. I HradBa je jen program a má nějaké ty chyby. Veliký problém mají hráči Vietcongu, kteří používají operační systém Windows Vista s DirectX10. Právě onen DirectX10 je HradBou detektován jako Direct 3D cheat(vc hook)#194.Také se může objevovat hláška: Selhala incializace-to způsobuje nástroj řízení uživatelských účtů.
Hraní VC multiplayer v systému Windows Vista a Win. 7!


Seznam kódů HradBy a jejich význam.


Cheat #2, Rychlostní cheat (většinou při jízdě autem,vysoká rychlost chození), může být způsobený špatným připojením, které server vidí jako podfukářský.Detekce i na serverech bez HradBy.
Cheat #3, Létací cheat. Zrušeno od HradBy verze 202 a nahrazeno #147
Cheat #4, Cheat se zbraněmi.
Cheat #5, Cheat s náboji(rychlé střílení brokovnicí).Detekce i na serverech bez HradBy.
Cheat #6, US granát cheat, cheatrův granát je ignorovaný, podrobnosti jsou napsané v hblog.txt.
Cheat #7, VC granát cheat, cheatrův granát je ignorovaný, podrobnosti jsou napsané v hblog.txt.
Cheat #8, Cheat s pastí.
Cheat #9, Rychlostní cheat. Cheat vyřazený ve verzi 1.40 protože hlásil falešná odhalení. Detekce i na serverech bez HradBy. Můžou způsobovat špatné ovladače k procesou, grafické kartě (aktualizujte ovladače, stáhněte si Dual-Core Optimizer).


Cheat #20, Cheat se zbraněmi. Detekce i na serverech bez HradBy.
Cheat #21, Cheat se zbraněmi.
Cheat #22, Hráčský definiční souborový cheat.
Cheat #23, Hráčský definiční souborový cheat.
Cheat #24, Cheat s pokrývkou hlavy (čepicí).
Cheat #25, Cheat s pokrývkou hlavy (čepicí).
Cheat #26, Extra skok cheat. U HradBy verze 202 vyřazen a nahrazen #148.
Cheat #27, Létající cheat. U HradBy verze 202 vyřazen a nahrazen #147.
Cheat #28, Hacknutí anticheatu HradBa.
Cheat #29, HradBa neodpovídá hernímu serveru, může být způsobeno
špatným spojením.
Cheat #31, Cheat se zbraněmi. Stává se u datadisku RedDawn a Rising Sun, když si vyberete zbraně z datadisku Fist Alpha (M14, mačeta atd...). Detekce i na serverech bez Hradby.


Cheat #128, Herní engine byl hacknut, může být způsoben antiviry, firewally, změnou skinu windows, spyware, doplňkami k Windows (Windows Blinds) a různým Software pro změnu vzhledu Windows.
Cheat #129, HradBa neodpovídá hernímu serveru, může být způsobeno
špatným spojením. Kvůli špatnému spojení HradBa nemůže pracovat.
Cheat #130, Rychlostní cheat, může být falešná detekce. Za detekci tohoto cheatu je pouze zabití. Můžou způsobovat špatné ovladače k procesou, grafické kartě (aktualizujte ovladače, pořiďte si Dual-Core Optimizer). Pokuď je na serveru u klientatento cheat detektován 5x = v ýkop za cheat #146.
Cheat #131, Rychlostní cheat.
Cheat #132, HradBa neodpovídá hernímu serveru, může být způsobeno
špatným spojením. Kvůli špatnému spojení HradBa nemůže pracovat.
Cheat #133, Herní data se liší na serveru a u klienta, může být způsobeno nějakými neoficiálními záplatami ( krvavý patch apod.), nebo jinou verzí mapy.Způsobuje i datadisk Vietcong RedDawn.
Cheat #134, Jen informace, hráč používá nesprávnou mapu ( může se stát, když se na serveru mění mapa).
Cheat #135, Hráč používá nesprávnou mapu a dělá nějakou jinou akci ( sdílení, granáty a tak dále).
Cheat #136, HradBa neodpovídá hernímu serveru, může být způsobeno
špatným spojením.
Cheat #137, Herní engine je hacknut. Zřejmě už neaktivní.
Cheat #138, Herní engine je hacknut. Může to být cokoliv, často je to létání.
Cheat #139, HradBa neodpovídá hernímu serveru, může být způsobeno
špatným spojením.Kvůli špatnému spojení HradBa nemůže pracovat.
Cheat #140, HradBa neodpovídá hernímu serveru, může být způsobeno
špatným spojením.Kvůli špatnému spojení HradBa nemůže pracovat.
Cheat #141, Cheat zjištěný u pozorovatele. Cheat #143, Herní data se liší u serveru a u klienta (podobné jako #133). Někdy může být falešně detektován bez zjevného důvodu. Problém je v odlišnosti verze mapy u klienta a na serveru. Přejděte do složky Vietcong\maps a problémovou mapu odsraňte (nezapomeňte odsranit soubor .DAT i soubor .CBF ).
Cheat #146, Rychlostní cheat detektovaný po 5. zjištění cheatu #130 u klienta.
Cheat #147, Létajíci cheat. Často chození přez zdi. Způsobuje i používání vozidel a pád za mapu nebo pád z velké výšky (typický příklad je mapa Osgiliath-city a 3SF Space).
Cheat #148, Superskok cheat. Falešná detekce při záseku o jiného hráče, nebo když jsou na serveru lagy.
Cheat #149, Direct 3D cheaty (detekuje VCHook a 3D Analyzer). Také způsobuje DirectX10. Cheat #150, VCHook 3. Cheat #151, VCHook cheat a Direct3D cheaty.
Cheat #152, VCHook cheat a Direct3D cheaty.
Cheat #153, Zvukový cheat (zachytává zvuky i z větších vzdáleností)


Incializace anticheatu:HradBa selhala, u Windows Vista způsobuje nástroj řízení uživatelských účtů(u HradBy 204 a 206). Další detekci způsobují: chybí soubory ke spuštění HradBy, nebo nejsou ve správném umístění, připojování na vlastní server s HradBou založený přes VCDED.exe(řeší zkopírování vc složky-server založíte z kopie a připojíte se přes normální umístění).

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TIPY A RADY

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1) Pokud vám hra bude cukat (dělává to většinou při větších přestřelkách), snižte si kvalitu zvuku klidně na minimum. Nemá cenu snižovat rozlišení nebo barevnou hloubku, které na běh hry nemají prakticky žádný vliv.

 

2) Rozhodně si vyzkoušejte trénink. Má opravdu skvělou atmosféru a stojí za absolvování. Průpovídky instruktora vás rozesmějou a vtáhnou do hry. Trénink se skládá ze čtyř částí - pohybování, střelba z lehkých zbraní, střelba z těžkých zbraní a bojování v týmu.

 

3) Nezapomínejte, že vaše postava má ke své uniformě připevněnou baterku (standardně klávesa "L"). V některých úrovních ji nelze použít, ale až ji budete opravdu potřebovat bude k dispozici. Mimo baterku můžete použít také chemické světlice, které vydávají poměrně jasné světlo, ale nejsou tak spolehlivé a když máte baterku, tak jsou prakticky k ničemu.

 

4) Dávejte si pozor na pasti! Je jich poměrně velké množství, například granát v plechovce, jehož pojistka je připevněna k lanku nataženému přes cestu. Zneškodnění těchto pastí můžete provést dvěma způsoby: přijďte opatrně ke granátu a mechanismus zlikvidujte klávesou "použij", nebo do granátu z větší vzdálenosti střelte a on vybuchne. Druhý způsob vám však moc nedoporučuji, protože tak můžete přilákat Vietnamčíky. Také vám doporučuji, abyste nechali jít vždy jako prvního Nhuta, protože ten vás na past upozorní.

 

5) Vždy, když dobojujete, prošacujte padlé nepřátele (klávesou "použij"). Můžete najít zbraně, munici, granáty a také obvazy. Je to opravdu dobrá vlastnost hry, protože když si náhodou na základně vyberete sniperku do další mise a zjistíte, že ji vůbec nevyužijete, můžete ji vyměnit za samopal. U padlých nepřátel také občas najdete nějakou fotku nebo vyznamení.

 

6) V zápalu boje často zjistíte, že vám dochází střelivo, že máte málo zdraví a podobně. Lepší než opustit úkryt a snažit se vyhledat spoluhráče je přivolat si je pomocí numerické klávesnice. Jedním stiskem klávesy celkem bezpečně získáte pomoc, kterou zrovna potřebujete, ať už je to střelivo (ženista) nebo ošetření (zdravotník). Pokud jste na tom opravdu špatně, zavolejte kulometčíka, aby vás kryl.

 

7) Používejte zbraně s větší kapacitou zásobníku! Například místo M-16 vsaďte spíše na Thomson. Má totiž v zásobníku o 12 nábojů více než M-16. Nevýhoda Thomsonu však je, že má menší účinek a kratší dostřel než M-16.

 

8) Nezapomeňte se pořádně krýt. Vietnamská džungle je plná hojného porostu, takže není problém si nějaký úkryt najít, například stromy, spadlé klády nebo skály a velké kameny. V takovém úkrytu máte největší šanci na přežití. Naopak v otevřeném prostoru se pro nepřítele stáváte velice snadnou kořistí, takže naživu moc dlouho zřejmě nevydržíte.

 

9) Pokud si nejste vždy jisti, jak pokračuje cesta a jestli na ní v dáli někdo není, tak použijte dalekohled. Máte ho vždy při sobě a je to opravdu užitečný pomocník. Můžete si díky němu zjistit, kde se vyskytují nepřátelé a podle toho vymyslet taktiku, jak zaútočit.

 

10) Čím těžší zbraň držíte, tím pomaleji se pohybujete. S pistolí nebo lehkou puškou v rukou poběžíte dost rychle, avšak nejrychleji se budete pohybovat, pokud vezmete do ruky nůž.

 

11) Pokud jste v zákrytu, můžete použít funkci vyklánění k tomu, abyste s minimální ztrátou krytí vykoukli z úkrytu nebo vypálili nějakou tu dávku. Používejte tuto možnost jak jen to půjde, protože nepřítel má minimální šanci vás zasáhnout.

 

12) Nezapomínejte na nůž, který máte vždy u sebe. Bude se vám hodit vždy, když nebute chtít udělat hluk střelnou zbraní, tedy například při nočních misích. Stačí být dost rychlý a protivníka včas zapíchnout a máte vyhráno. Zabít nožem někoho v multiplayeru je opravdu frajeřina, ale nezkušeným hráčům to moc nedoporučuji, protože se to jen tak nepodaří.

 

13) Naučit se správně zacházet s granáty se může zdát zpočátku těžké, ale při dodržení pár jednoduchých pravidel mohou být smrtící. Doporučuji házet granáty pouze na větší skupinky nepřátel, protože zabijete více much jednou ranou. Na jednoho protivníka je granátu docela škoda. Ze začátku vám bude asi dělat hod granátů problémy, ale můžete se to naučit ve výcvikovém kurzu.

 

14) Nejdůležitější je být ve Vietcongu rychlý a hbitý, jinak nemáte šanci přežít. Proto pokud po vás někdo vypálí, tak se okamžitě schovejte a zbytečně nezmatkujte. Jak zaváháte, tak je to pro vás skoro jistá smrt.

 

15) Až budete hru dobře ovládat a dohrajete ji na lehčí obtížnosti, tak si vyzkoušejte obtížnost "Vietnam". Je to mnohem více realistické a hlavně se budete muset příšerně snažit, aby vás nepřítel hned nezabil.

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

 

 

 

cheaty na toto existují ale to si musíte stáhnout

a já tady tyto cheaty nepodporuji spiž je zakazuji

takže na vc - vietcong (žádné cheaty nedám)

jenom tak (přehled cheatů)

pozor!! (může se to sekat.)

 
 

 

Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 51498
Měsíc: 202
Den: 6